FAQ

plisy okienne czeste pytania

Jak długo będę czekać na wycenę produktu?

Staramy się, aby wycena trafiła do Państwa już w przeciągu 24h. Wystarczy, że napiszą Państwo do nas zapytanie z dostępnego formularza kontaktowego lub zadzwonią pod numer 690-813-813. Oprócz wyceny postaramy się doradzić jaki produkt, będzie dla Państwa najkorzystniejszy i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Ile będę czekać na realizację zamówienia?

Sprawna realizacja zamówień to nasz priorytet. Swoje zamówienie mogą Państwo mieć już w przeciągu 2-3 tygodni. Oczywiście wszystko zależy od wielkości i rodzaju zamówienia. Orientacyjne terminy realizacji można uzyskać u nas już od wstępnej wyceny produktu.

Czy przyjeżdżają Państwo i dokonują swojego pomiaru?

Aby osłony okienne były idealnie wkomponowane w Państwa okna, nasz pomiar jest tutaj bezcenny. Przed zrealizowaniem każdego zamówienia, nasz Technik przyjeżdża na dokładny pomiar i dobór materiału. W ten sposób otrzymują Państwo niepowtarzalny i unikatowy produkt.

Czy można zasłonić okna o nietypowych kształtach?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów staramy się aby możliwe było dobranie odpowiednich osłon do kształtów okien. Obecnie na rynku występują okna o bardzo zróżnicowanych kształtach i tak, mamy na to rozwiązanie, najlepiej w tym przypadku sprawdzą się plisy, czyli rolety plisowane. Można nimi osłonic okna trapezowe bądź półokrągłe.

Czy udzielają Państwo gwarancji?

Tak, na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji na 2 lata. W tym okresie wszelkie uszkodzenia wynikające z wad produkcyjnych naprawiamy bezpłatnie. Po okresie 2 lat pośredniczymy przy reklamacjach odpłatnych.

Czy mogę liczyć na serwis pogwarancyjny?

Oczywiście, po upływie gwarancji każdy nasz klient może liczyć na wsparcie technika. Naprawa poza gwarancją wiąże się z kosztami po stronie klienta. Wystarczy się z nami skontaktować a postaramy się rozwiązać każdy problem.

Jak czyścić materiał w rolecie rzymskiej?

Materiały użyte do produkcji rolet rzymskich można w prosty sposób wypiąć z mechanizmu i wyprać. Należy jedynie przestrzegać zaleceń producenta i stosować się do instrukcji z metki gdyż każda z tkanin posiada inny stopień kurczliwości.

Czy mogę założyć roletę plisowaną w łazience?

Oczywiście, że tak, rolety plisowane mogą być zakładane we wszystkich pomieszczeniach. Posiadamy materiały odporne na wilgoć, które dedykowane są właśnie do pomieszczeń typu łazienka.

W jakich pomieszczeniach najlepiej sprawdzą się żaluzje drewniane?

Żaluzje drewniane, podobnie jak żaluzje bambusowe, można wykorzystać w każdym pomieszczeniu. Z powodzeniem zastąpią klasyczne firany i zasłony. Nadadzą wnętrzu wyjątkowy klimat i styl. Idealnie sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i salonie, a także w łazience, pokoju dziecięcym oraz w przestrzeni biurowej. Cechują się ponadczasowością i nawet wprowadzając zmiany aranżacyjne w pomieszczeniu, doskonale się w nim odnajdą. Żaluzje pasują zarówno do nowoczesnego, jak i klasycznego stylu. Co najważniejsze – są bardzo wygodne w użytkowaniu i łatwe do utrzymania w czystości. Świetnie wyglądają zarówno wewnątrz, jak i podczas podziwiania okien z zewnątrz.

Jaką moskitierę wybrać do okien balkonowych/tarasowych?

W naszej ofercie można znaleźć zarówno moskitiery drzwiowe na zawiasach, przesuwne oraz plisowane. Każdą z nich dobieramy na indywidualnych zasadach, na wizycie pomiarowej, nasz Technik doradzi jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze.


Plisy Okienne - kontakt Daniel Koźniewski Daniel - 690-813-813
Sprawdź promocje

Zamów szybki pomiar i wycenę

Zadzwoń: 690-813-813