Karnisze elektryczne

Zamów bezpłatną wycenę

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby wykonać pomiar i wycenić usługę.

Zgoda

Karnisze elektryczne, automatyczne na wymiar w Warszawie i okolicach

Karnisze elektryczne powoli stają się standardem funkcjonalnego domu. Wiele osób wybiera je jako alternatywę dla plis lub rolet, korzystając z nich głównie w celu zasłonięcia okien. Jednocześnie na co dzień razem z zasłonami lub firanami stanowią one estetyczną oprawę dla okna. To, co wyróżnia karnisze elektryczne, to przede wszystkim wysoki komfort użytkowania.

Czym charakteryzują się karnisze elektryczne?

Karnisze elektryczne pozwalają na automatyczne zmienianie pozycji firanek lub zasłon za pomocą pilota bądź smartphone’a. Chociaż jeszcze do niedawna ten rodzaj karniszy był spotykany głównie w przestrzeniach biurowych, to coraz częściej występuje on również w domach i mieszkaniach.

Zdaniem eksperta:

“Do kupna karniszy elektrycznych przekonuje Klientów przede wszystkim wygoda ich użytkowania – nie trzeba manipulować zasłonami lub firankami ręcznie. Może mieć to szczególne znaczenie gdy mieszkamy w domu z wysokim sufitem, gdzie przesuwanie zasłon jest bardzo problematyczne, zwłaszcza kiedy są ciężkie” – mówi Daniel Koźniewski, właściciel firmy Plisy Okienne
Daniel Koźniewski ekspert

Rodzaje karniszy elektrycznych na wymiar, które wykonujemy

W naszym sklepie nabyć można różne rodzaje karniszy elektrycznych na wymiar. Różnią się one między sobą zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi, np. rodzajem i mocą silnika, sposobem sterowania oraz możliwościami ich mocowania.

Zasłonami można manipulować nie tylko za pomocą pilota, ale również włącznika umieszczonego w ścianie. Ponadto do Klienta należy podjęcie decyzji, czy zasłony mają się przesuwać kurtynowo, czy też w jedną stronę. Możliwości wyboru karniszy elektrycznych jest mnóstwo, ponieważ staramy się odpowiadać na potrzeby i oczekiwania wszystkich Klientów.

Marzą Ci się zasłony sterowane pilotem? Postaw na karnisz elektryczny na wymiar. Zadzwoń: 690 813 813 Odwiedź salon

W jakich pomieszczeniach sprawdzą się karnisze automatyczne?

Karnisze automatyczne na zamówienie będą pasowały do pomieszczeń każdego typu. Przygotowujemy karnisze elektryczne nie tylko do salonu, sypialni czy kuchni, ale również do przestrzeni biurowych. Karnisze automatyczne sprawdzą się m.in. w mieszkaniach loftowych lub dwupoziomowych, gdzie ręczne manipulowanie wysoko zawieszonymi zasłonami jest prawie niemożliwe.

Kiedy warto zdecydować się na karnisze elektryczne?

Na karnisze elektryczne warto zdecydować się w ramach alternatywy dla plis lub rolet. Wówczas można do nich wybrać zasłony zaciemniające. Taki wariant sprawdzi się np. w sypialni lub pomieszczeniach, które służą jako kino domowe, skutecznie bowiem ograniczy dopływ światła. Jednocześnie będzie się też estetycznie prezentował.

Ponadto na karniszach tego rodzaju również możemy montować verticale lub rolety w formie wiszących paneli. Jeśli więc zależy nam na funkcjonalnych rozwiązaniach w naszym domu, to dobrze jest zastanowić się nad montażem karniszy elektrycznych.

Sposób montażu karniszy elektrycznych na wymiar

Montaż karnisza elektrycznego warto powierzyć fachowcom. Wówczas mamy pewność, że zastosowany w nich mechanizm będzie działał sprawnie i bez zarzutu. W celu pytań lub wątpliwości odnośnie montażu karniszy elektrycznych zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego warto kupić nasze karnisze automatyczne na wymiar?

Szyny elektryczne do zasłon to gwarancja wysokiego komfortu użytkowania. Dzięki nim firanki i zasłony mogą być przepiękne wyeksponowane, a w razie potrzeby izolować pomieszczenie od światła. Zalety naszych karniszy elektrycznych to m.in.:

  • bogata oferta – Klienci mogą wybierać spośród szyn elektrycznych wyposażonych w różnego rodzaju silniki i mechanizmy, co umożliwia dostosowanie szyn elektrycznych do ich potrzeb,
  • wysoka jakość – sprzedajemy karnisze wykonane z materiałów najlepszej jakości. Ponadto korzystamy z najnowszych technologii, dzięki czemu mechanizm działa bez zarzutu;
  • możliwość dopasowania do okien o niestandardowych wymiarach,
  • szybki montaż.

Cena karniszy elektrycznych w Warszawie, Łazach i okolicach

Cena zasłon elektrycznych jest uzależniona od kilku czynników. O ostatecznym koszcie decyduje m.in. rozmiar okna, do którego dobierany będzie karnisz, typ zastosowanego mechanizmu oraz tworzywo, z którego wykonana jest szyna elektryczna.

Do kogo i gdzie kierujemy naszą ofertę karniszy elektrycznych na zamówienie? Warszawa i okolice

Firma Plisy Okienne ma swoją siedzibę w podwarszawskich Łazach. Naszą ofertę kierujemy jednak również do Klientów z Warszawy i okolic. Docieramy do mieszkańców takich dzielnic jak np. Bemowo, Ursus, Wilanów, Żoliborz, Wola czy Targówek.

Filmy prezentujące karnisze elektryczne

Przykładowe realizacje z wykorzystaniem szyn elektrycznych do zasłon

Zobacz galerię wszystkich naszych realizacji

Jakie inne karnisze, oprócz karniszy elektrycznych na wymiar, oferujemy?

Sprzedajemy karnisze na wymiar różnego typu. Prócz elektrycznych można u nas nabyć m.in. karnisze sufitowe i szynowe. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu.

Butełka środku do mycia ram okiennych
Przy zakupie osłon okiennych plis, rolet rzymskich i moskitier płyn do mycia okien i ram gratis.

Promocja

Butełka środku do mycia ram okiennych

Plisy Okienne - kontakt Daniel Koźniewski Daniel - 690-813-813
Sprawdź promocje

Zamów bezpłatny pomiar i wycenę

Zadzwoń: 690-813-813