Zamów bezpłatną wycenę

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby wykonać pomiar i wycenić usługę.

Moskitiery na okna dachowe w Warszawie i okolicach

Moskitiery na okna dachowe są odpowiedzią na potrzebę ochrony wnętrza przed komarami i innymi owadami. Produkt wykonywany na indywidualne wymiary danych okien dachowych sprawia, że ochrona jest precyzyjna i skuteczna. Moskitiery na okna dachowe w Warszawie i jej okolicach, oferowane przez Plisy Okienne to produkty trwałe i funkcjonalne.

Moskitiery dachowe to rodzaj osłon przeciw owadom dedykowany do okien dachowych na strychach, w mieszkaniach ze skosami czy też domach. Nie ograniczają one swobody otwierania okna, równocześnie nadal spełniają swoją funkcję. Moskitiery na okna dachowe na wymiar są szczelne i stabilne dzięki zastosowanym mechanizmom.

Moskitiery plisowane na wymiar - zakres usług

Zdaniem eksperta:

Moskitiera dachowa dostępna jest w kilku kolorach, co ułatwia dopasowanie jej do framugi okiennej. Zapewnia swobodny przepływ powietrza oraz nie wpływa na zmniejszenie ilości światła wpadającego do wnętrza. Moskitiery na okna dachowe na wymiar są łatwe w demontażu i użytkowaniu, można je szybko umyć czy odświeżyć” – mówi Daniel Koźniewski, właściciel firmy Plisy Okienne.

Twarz sobota 150x150 Moskitiery na okna dachowe

Funkcjonalna ochrona przed owadami - moskitiery na okna dachowe

Zamów. Wycena w 24 godziny

Sposób montażu moskitier dachowych

Moskitiery na okna dachowe na zamówienie montowane są w sposób inwazyjny. W praktyce oznacza to, że zyskujemy trwale i bezpiecznie zamocowany produkt. Nie ma również przeszkód, by równocześnie zamontować rolety na zamówienie czy plisy na wymiar.

Moskitiery na okna dachowe Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno i okolice - cena

Cena moskitier dachowych w Piasecznie, Warszawie lub jej okolicach zależy od paru czynników. Na pewno znaczenie ma wielkość okna, szerokość, wysokość oraz jego ewentualne niestandardowe wymiary. W cenniku usług opisane zostały pozostałe aspekty wpływające na cenę moskitier dachowych na wymiar.

Moskitiery na wymiar w Warszawie - nasze realizacje

 • %name Moskitiery na okna dachowe
 • %name Moskitiery na okna dachowe
 • %name Moskitiery na okna dachowe
 • %name Moskitiery na okna dachowe
 • %name Moskitiery na okna dachowe
 • %name Moskitiery na okna dachowe
 • %name Moskitiery na okna dachowe
 • %name Moskitiery na okna dachowe
 • %name Moskitiery na okna dachowe
 • %name Moskitiery na okna dachowe
 • %name Moskitiery na okna dachowe
 • %name Moskitiery na okna dachowe

Gdzie sprzedajemy moskitiery dachowe na zamówienie?

Moskitiery na okna dachowe na wymiar sprzedajemy w Warszawie, jak również najbliższych okolicach. Produkty na zamówienie są realizowane w warszawskich dzielnicach – Ursusie, Mokotowie, Woli, Ursynowie, Wilanowie i Włochach oraz okolicznych miastach – Grodzisku Mazowieckim, Piastowie, Piasecznie, Milanówku, Raszynie, Tarczynie czy Nadarzynie.

Dlaczego warto kupić moskitiery na okna dachowe na wymiar?

Zaletami moskitier dachowych na wymiar jest możliwość idealnego dopasowania ich do wymiarów danego okna. Bardzo łatwo i płynnie można je przesuwać. Moskitiery dachowe na zamówienie zapewniają swobodny przepływ powietrza oraz nie zmniejszają ilości światła w pomieszczeniu.

Pozostałe produkty, które chronią dom przed owadami i słońcem

Oferujemy również inne odmiany moskitier na zamówienie, m.in. moskitiery plisowane, na drzwi balkonowe oraz ramkowe. Plisy Okienne produkują również osłony okienne na wymiar, a wśród nich: rolety rzymskie na zamówienie, plisy dzień-noc, żaluzje na wymiar, rolety dachowe czy screen.

butelka 1 kwadrat na stronę 1 350x350 Moskitiery na okna dachowe
Przy zakupie osłon okiennych plis, rolet rzymskich i moskitier płyn do mycia okien i ram gratis.

Promocja

butelka 2 kwadrat na stronę 1 350x350 Moskitiery na okna dachowe