Zamów bezpłatną wycenę

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby wykonać pomiar i wycenić usługę.





Moskitiery plisowane w Warszawie i okolicach

Sposobem na ochronę mieszkania czy domu przed komarami, muchami, pszczołami i innymi owadami jest zainstalowanie praktycznych moskitier plisowanych. Działają one podobnie do rolet plisowanych na wymiar, można więc dowolnie sterować tym, czy są całkowicie zasłonięte, czy też tylko częściowo.

Moskitiery plisowane to jedna ze skuteczniejszych odmian ochrony przeciw insektom. Na specjalnych prowadnicach zainstalowana jest plisowana (harmonijkowa) siatka przeciw owadom. Występuje w kilku odmianach kierunku jej otwierania (góra-dół, prawo-lewo itd).

Moskitiery plisowane na wymiar - zakres usług

Chętnie wybieranym produktem do ochrony przed owadami są moskitiery plisowane na wymiar. W Warszawie, Grodzisku Mazowieckim, Piasecznie i okolicach oferujemy dopasowanie moskitier na wymiar danego okna czy drzwi balkonowych. Moskitiery plisowane na zamówienie dostępne są w różnych kolorach, co ułatwia dopasowanie ich do ramy okna.

Praktyczna ochrona przed owadami - moskitiery plisowane

Zamów. Wycena w 24 godziny

Sposób montażu moskitier plisowanych

Zdaniem eksperta:

„Montaż moskitier plisowanych jest prosty. Montowane są one po zewnętrznej stronie okna, wyglądają i działają podobnie jak rolety plisowane na wymiar. Moskitiery plisowane nie niszczą okna i jego konstrukcji” – mówi Daniel Koźniewski, właściciel firmy Plisy Okienne.

Twarz sobota 150x150 Moskitiery plisowane

Moskitiery plisowane Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno i okolice - cena

Cena moskitier plisowanych na wymiar w Warszawie, Grodzisku i okolicznych miejscowościach zależy od kilku czynników. Wpływ na ostateczną cenę produktu ma wielkość okna, na którym będzie montowana, rodzaj czy wybrane materiały. Moskitiery plisowane są praktycznym i skutecznym rozwiązaniem, które chroni mieszkanie przed insektami.

Moskitiery na wymiar w Warszawie i okolicach - nasze realizacje

 • %name Moskitiery plisowane
 • %name Moskitiery plisowane
 • %name Moskitiery plisowane
 • %name Moskitiery plisowane
 • %name Moskitiery plisowane
 • %name Moskitiery plisowane
 • %name Moskitiery plisowane
 • %name Moskitiery plisowane
 • %name Moskitiery plisowane
 • %name Moskitiery plisowane
 • %name Moskitiery plisowane
 • %name Moskitiery plisowane

Gdzie sprzedajemy moskitiery plisowane na zamówienie?

Moskitiery plisowane na zamówienie sprzedajemy na terenie Warszawy, Grodziska Mazowieckiego, Piaseczna i okolic. Będą to między innymi dzielnice stolicy (Mokotów, Ursus, Ursynów, Wola, Wilanów i Włochy), ale również podmiejskie miejscowości, takie jak Raszyn, Grójec, Nadarzyn czy Milanówek.

Dlaczego warto kupić moskitiery plisowane na wymiar?

Moskitiery plisowane na zamówienie mają wiele pożądanych cech. Skutecznie osłaniają okna przed owadami, zapewniają swobodny przepływ powietrza oraz nie ograniczają dostępu słońca. Są produktem trwałym, łatwym w użytkowaniu. Moskitiery plisowane są łatwe montażu i demontażu (np. do czyszczenia). Są produktem trwałym, odpornym na czynniki zewnętrzne i bezpiecznym.

Pozostałe produkty, które chronią dom przed owadami i słońcem

Oprócz moskitier plisowanych na wymiar oferujemy również inne odmiany osłon przeciw komarom. Są to m.in. moskitiery ramkowe na zamówienie, na drzwi balkonowe czy też okna dachowe. W ofercie firmy Plisy Okienne znajdują się też różnego rodzaju żaluzje na wymiar (drewniane, aluminiowe), rolet na zamówienie (rolety rzymskie, rolety tekstylne, screen czy kasetowe) oraz plisy na wymiar (np. plisy dzień-noc, plisy zaciemniające czy bezinwazyjne).

butelka 1 kwadrat na stronę 1 350x350 Moskitiery plisowane
Przy zakupie osłon okiennych plis, rolet rzymskich i moskitier płyn do mycia okien i ram gratis.

Promocja

butelka 2 kwadrat na stronę 1 350x350 Moskitiery plisowane