Pergole Selt

Zamów bezpłatną wycenę

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby wykonać pomiar i wycenić usługę.

Zgoda

Pergole Selt w Warszawie i okolicach

Pergole Selt są produktem premium, wyróżniającym się najwyższą jakością wykonania i dbałością o każdy szczegół wykończenia. Ich wykorzystanie daje nieograniczone możliwości, które są zależne od potrzeb, oczekiwań i kreatywności użytkujących. Są rozwiązaniem na intensywne słońce oraz deszczową pogodę. Pozwalają cieszyć się przestrzenią do relaksu na zewnątrz podczas upałów i opadów deszczu.

Czym wyróżniają się pergole Selt?

Pergole Selt to wysokiej jakości konstrukcje umożliwiające korzystanie z przestrzeni na zewnątrz domu lub lokalu, niezależnie od warunków pogodowych. Produkty charakteryzują się estetyką wykonania oraz wysoką funkcjonalnością. Pergola tworzy dodatkowy obszar do wypoczynku na tarasie lub w ogrodzie.

Konstrukcja pergoli Selt wykonana jest z solidnych ekstrudowanych profili aluminiowych. Istnieje możliwość wyboru pergoli w wersji przyściennej bądź wolnostojącej. Dostępne są wersje jednomodułowe oraz wielomodułowe. Rozwiązania marki Selt oprócz funkcji przeciwsłonecznej i przeciwdeszczowej, posiadają specjalne systemy odprowadzania wody. Dodatkowym udogodnieniem jest oświetlenie LED oraz możliwość zdalnego sterowania, czy też zastosowania automatyki pogodowej.

Jakie rodzaje pergoli Selt mamy w naszej ofercie?

Dbając o najwyższą jakość usług, naszym klientom proponujemy produkty od sprawdzonego producenta pergoli Selt. Posiadamy różne rodzaje pergoli na wymiar w zależności od zapotrzebowania:

 • pergole przyścienne;
 • pergole wolnostojące;
 • pergole jednomodułowe;
 • pergole wielomodułowe;
 • pergole z dachem tkaninowym;
 • pergole z dachem lamelowym.

Dostępne modele pergoli Selt

W naszej ofercie znajdują się trzy najważniejsze modele aluminiowych pergoli Selt, pełniące funkcję przeciwsłoneczną oraz przeciwdeszczową. Są to:

 • PERGOLA SB400;
 • PERGOLA SB500;
 • PERGOLA SOLID.

Zdaniem eksperta:

"Każdy z wymienionych modeli dostępny jest w wariancie przyściennym i wolnostojącym. Możliwy jest wybór wersji jednomodułowej bądź stworzenie pergoli w wersji wielomodułowej dzięki zwielokrotnieniu pojedynczych modułów i połączeniu ich ze sobą" - mówi Daniel Koźniewski, właściciel firmy Plisy Okienne.
Daniel Koźniewski ekspert

Naszym klientom w standardzie proponujemy trzy kolory konstrukcji pergoli:

 • RAL 7016 MAT;
 • Grafit FSM71319;
 • Biel RAL 9016 MAT.

Pergole Selt na zamówienie w Warszawie i okolicach - zakres naszych usług

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą wszystkich zainteresowanych inwestyczną w efektowne i funkcjonalne pergole marki Selt. Udzielimy porady i odpowiedzi na ewentualne pytania, dokonamy niezbędnych pomiarów, przygotujemy wycenę. Następnie zaś dostarczymy gotowy produkt i wykonamy jego montaż w lokalizacji określonej przez klienta.

Zamów wyjątkowe pergole Selt o jakości premium
Wycena w 24 godziny
Zadzwoń: 690 813 813 Odwiedź salon

Gdzie montujemy pergole Selt?

Wykonujemy usługi montażu pergoli Selt w obrębie dzielnic Warszawy: MokotówWilanówWarszawa WłochyUrsusUrsynówGrodzisk MazowieckiBrwinówPruszkówNadarzynGrójecPiaseczno. Nasza siedziba stacjonarna zlokalizowana jest natomiast niedaleko Warszawy, w Łazach.

Co oprócz pergoli Selt znajduje się w naszej ofercie dla domów i firm?

Poza pergolami Selt, mamy w naszej ofercie jeszcze szereg innych usług, które wykonujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Są to:

Butełka środku do mycia ram okiennych
Przy zakupie osłon okiennych plis, rolet rzymskich i moskitier płyn do mycia okien i ram gratis.

Promocja

Butełka środku do mycia ram okiennych

Plisy Okienne - kontakt Daniel Koźniewski Daniel - 690-813-813
Sprawdź promocje

Zamów bezpłatny pomiar i wycenę

Zadzwoń: 690-813-813