Smart rolety

Zamów szybką wycenę

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby wykonać pomiar i wycenić usługę.

Wybierz rodzaj okryć, których dotyczy zapytanie
Zgoda

Smart rolety w Warszawie i okolicach - inteligentne rolety sterowane elektrycznie

Wyobraź sobie, że możesz zarządzać obsługą rolet wewnętrznych i zewnętrznych w sposób bardziej nowoczesny. Sterowanie elektryczne stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort i bezpieczeństwo. Dzięki niemu możemy w każdej chwili z łatwością podnosić i opuszczać rolety bez potrzeby stosowania siły. Korzystając z pilota, aplikacji lub włącznika na ścianie sterujemy pojedynczą osłoną okna lub całą grupą. Intuicyjny system obsługi pozwala nam zaoszczędzić czas i uniknąć uciążliwego manualnego operowania każdą roletą oddzielnie.

Czym są rolety smart?

Rolety smart cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród osób, które chcą wprowadzić więcej automatyzacji i kontroli do swojego domu. Są to produkty przeznaczone do montażu wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Zapewniają wygodę i elastyczność. Pozwalają na dostosowanie do indywidualnych preferencji użytkowników. Smart rolety nazywane są również roletami inteligentnymi. Wyposażone są w napęd elektryczny, dzięki któremu możesz kontrolować dostęp światła dziennego do wnętrz, ale też masz wpływ na stopień izolacyjności od słońca i hałasu.

Rodzaje rolet wewnętrznych i zewnętrznych do Smart Home

Każdego typu roletę możemy wyposażyć w nowoczesny napęd elektryczny, dzięki któremu będziesz automatycznie ją obsługiwać z dowolnego miejsca. Oferujemy inteligentne rolety wewnętrzne i zewnętrzne dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

Dlaczego warto wybrać inteligentne rolety automatyczne? Zalety

Dużą zaletą jest możliwość zaprogramowania podnoszenia i opuszczania rolet w odpowiednich sekwencjach czasowych, dopasowanych do rytmu dnia domowników lub pracowników firmy. Stwórz scenariusz, w ramach którego system opuści rolety w godzinach wieczornych, zapewniając komfort i poczucie intymności osobom przebywającym wewnątrz budynku, jak też podniesie je o poranku, by wszyscy mogli dobrze zacząć dzień. Dzięki inteligentnym roletom zadbasz o bezpieczeństwo i odstraszysz potencjalnych złodziei. Możesz bowiem symulować obecność w domu w czasie wyjazdów, programując z poziomu aplikacji opuszczanie i podnoszenie o określonych porach. Rolety obsługiwane manualnie są tańszym rozwiązaniem w porównaniu do rolet wyposażonych w systemy automatycznego sterowania. Te drugie jednak gwarantują większy komfort użytkowania i obsługę z każdego miejsca.

Zapoznaj się z korzyściami, jakie niesie za sobą instalacja rolet smart w Twoim domu lub biurze:

Wygoda i oszczędność czasu

Sterowanie roletami za pomocą aplikacji lub specjalnych harmonogramów czasowych eliminuje potrzebę manualnego zasłaniania i odsłaniania okien. Jest to szczególnie korzystne przy dużych przeszkleniach, gdzie rolety mogą być trudno dostępne lub wymagałyby dużo czasu i wysiłku, aby obsługiwać je ręcznie.

Prywatność i bezpieczeństwo

Automatyczne opuszczanie rolet po zmroku zapewnia większą prywatność wewnątrz domu, zwłaszcza podczas imprez czy wieczornych spotkań. Ponadto, symulowanie obecności domowników przez sterowanie roletami może odstraszać potencjalnych włamywaczy, zwiększając poczucie bezpieczeństwa.

Brak konieczności przerywania zajęć

Sterowanie roletami za pomocą aplikacji lub ustalonego harmonogramu pozwala na zasłonięcie okien bez przerywania codziennych czynności domowych lub służbowych. Możesz dostosować oświetlenie i poziom zaciemnienia w zależności od aktualnych potrzeb.

Oszczędność energii

Dzięki automatycznemu sterowaniu silnikiem w roletach smart optymalizujesz korzystanie z naturalnego światła i ograniczasz nadmiar ciepła podczas upałów. Możesz je otwierać i zamykać w zależności od temperatury wokół. To może przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii na klimatyzację i ogrzewanie, co przekłada się na potencjalne oszczędności finansowe.

Komfort również dla zwierząt

Możliwość zdalnego zasłaniania okien podczas burzy czy pokazu fajerwerków pozwala zapewnić zwierzętom większe poczucie bezpieczeństwa i zmniejszyć ich stres.

 

Sterowanie roletami może być maksymalnie komfortowe
Zamów inteligentne rolety smart w Warszawie
Zadzwoń: 690 813 813 Odwiedź salon

Systemy do automatyzacji rolet zewnętrznych i wewnętrznych

Nowoczesne systemy pozwalają automatycznie sterować roletami wewnętrznymi i zewnętrznymi, jak również innymi rozwiązaniami w ramach tzw. inteligentnego domu, np. żaluzjami, markizami, screenami, bramami itd. Dzięki wbudowanemu programatorowi użytkownik ma możliwość automatyzacji działania osłon, uwzględniając nie tylko dni tygodnia, ale również pory dnia (synchronizacja zgodnie ze wschodem oraz zachodem słońca). Wystarczy dodać do tego czujniki atmosferyczne, by zaprogramować kompleksowy system sterujący ruchem rolety zależnie od panujących warunków pogodowych – natężenia słońca oraz siły wiatru.

System Somfy

Napędy marki Somfy dedykowane są zarówno do rolet zewnętrznych, jak i wewnętrznych osłon okiennych. Wyróżniają się użytecznymi funkcjami, np. :

 • detekcją przeszkód – rolety zatrzymują się w momencie napotkania przeszkody;
 • wytrzymałością – dzięki dodatkowym blokadom mogą zapobiec działaniom potencjalnego złodzieja, który próbuje otworzyć rolety z zewnątrz;
 • ochroną przed zamarznięciem – następuje zatrzymanie w momencie blokady spowodowanej lodem;
 • automatycznymi ustawieniami – dzięki nim rolety będą się całkowicie otwierać i zamykać za każdym razem.

Sterowanie roletami za pomocą technologii Somfy odbywa się za pomocą dowolnego urządzenia: komputera, smartfonu, tabletu, smartwatcha lub też przy wykorzystaniu pilota, sterownika naściennego lub dedykowanego wideodomofonu. Możliwa jest także obsługa poprzez stosowanie poleceń głosowych.

System Yooda

Centrala systemu Yooda pozwala na sterowanie zewnętrznymi i wewnętrznymi osłonami okiennymi z wykorzystaniem pilota, eleganckiego panelu naściennego, za pomocą telefonu lub tabletu – przy użyciu aplikacji. Możliwe jest też sterowanie głosem stosując Google Assistant bądź Amazon Alexa. Centrala jest również kompatybilna z Google Home oraz IFTTT.

Smart rolety elektryczne do domu i firmy. W jakich budynkach sprawdzą się najlepiej?

Zdaniem eksperta:

Inteligentne rolety wewnętrzne i zewnętrzne to rozwiązanie zapewniające szereg korzyści, dedykowane osobom, którym zależy na maksymalnej wygodzie użytkowania. System automatycznego odsłaniania i zasłaniania okien sprawdzi się w każdym domu i biurze. Warto zdecydować się na sterowanie elektryczne w przypadku osłon zamontowanych w miejscach trudno dostępnych, budynkach o dużej liczbie okien czy też biurowcach - mówi Daniel Koźniewski, właściciel firmy Plisy Okienne.
Daniel Koźniewski ekspert

Wygodne zdalne sterowanie roletami - na czym polega?

System smart home jest niezwykle prosty w obsłudze. Wystarczy w aplikacji na telefonie wybrać odpowiednią komendę. Dzięki temu możesz unosić i opuszczać rolety z dowolnego miejsca, gdzie masz dostęp do internetu. Automatyka inteligentnego domu współpracuje też z asystentami głosowymi. Gdy wypowiesz na głos odpowiednie polecenie, system odsłoni bądź zasłoni okna, a Ty w tym czasie możesz zajmować się swoimi sprawami. To jednak nie koniec udogodnień. W technologii smart home zaplanujesz też scenariusze, zgodnie z którymi rolety będą działać w pełni automatycznie w ściśle określonych przez Ciebie porach, uwzględniając jednocześnie aktualne warunki atmosferyczne.

Cennik zewnętrznych i wewnętrznych rolet smart dla inteligentnego domu

Z uwagi na wielość dostępnych rozwiązań wewnętrznych i zewnętrznych, realizację na wymiar oraz różne systemy sterowania, ostateczny koszt usługi zawsze ustalany jest z Klientem indywidualnie. Zapewniamy indywidualne pomiary oraz szybką wycenę realizacji. Aby dowiedzieć się więcej na temat cen rolet sterowanych automatycznie – zapraszamy do kontaktu.

Gdzie montujemy wewnętrzne i zewnętrzne rolety smart na zamówienie?

Salon stacjonarny naszej firmy znajduje się w Łazach, nieopodal stolicy. Usługi dla naszych Klientów zapewniamy na terenie dzielnic Warszawy: Ursus, Mokotów, Wilanów,Warszawa Włochy, Ursynów, Ochota, jak również w obrębie okolicznych miejscowości takich jak: Piaseczno, Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Piastów, Tarczyn, Milanówek, Grójec, Raszyn, Pruszków czy Brwinów.

Jakie rozwiązania zewnętrzne i wewnętrzne oferujemy dla domu i firmy?

Nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do rolet typu smart. Jeżeli chodzi o rozwiązania zewnętrzne, specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości żaluzji fasadowych, rolet screen, rolet solarnych, rolet przeciwwietrznychrolet zewnętrznych antywłamaniowych, a także markizpergoli i osłon do ogrodów zimowych. W ramach oferty wewnętrznych osłon okiennych na wymiar świadczymy usługi w zakresie: moskitier, żaluzji wewnętrznych, rolet kasetowych, rolet rzymskich, plis okiennych oraz zasłon i firan.

Obszar działania naszej firmy:

PlisyOkienne.pl - obszar działania

Warszawa:

 • Warszawa Ursynów
 • Warszawa Wilanów
 • Warszawa Mokotów
 • Warszawa Włochy
 • Warszawa Wawer
 • Warszawa Ursus
 • Warszawa Ochota
 • Warszawa Śródmieście
 • Warszawa Praga
 • Warszawa Wesoła
 • Warszawa Rembertów
 • Warszawa Wola
 • Warszawa Bemowo
 • Warszawa Żoliborz
 • Warszawa Targówek

Okolice Warszawy:

 • Łazy
 • Brwinów
 • Piaseczno
 • Pruszków
 • Piastów
 • Tarczyn
 • Nadarzyn
 • Grodzisk Mazowiecki
 • Grójec
 • Książenice
 • Janki
 • Konstancin-Jeziorna
 • Milanówek
 • Mysiadło
 • Nowa Wola
 • Zgorzała
 • Lesznowola
 • Raszyn
 • Żabia Wola

Plisy Okienne - kontakt Daniel Koźniewski Daniel - 690-813-813
Sprawdź promocje

Zamów szybki pomiar i wycenę

Zadzwoń: 690-813-813