Żaluzje zewnętrzne / fasadowe

Zamów bezpłatną wycenę

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby wykonać pomiar i wycenić usługę.

Zgoda

Żaluzje fasadowe na wymiar w Warszawie

Jeśli chcesz dodać nowoczesny akcent na zewnątrz swojego domu i uzyskać niezawodną ochronę przed słońcem – nasze żaluzje fasadowe są właściwym wyborem. Zostały zaprojektowane tak, by zapewnić prywatność i odpowiednią temperaturę wewnątrz budynku. Jedną z niewątpliwych zalet tego produktu jest swobodna regulacja kąta lameli, co pozwala dobrać odpowiedni stopień zacienienia i tym samym indywidualnie zarządzać światłem. Możliwość montażu w nowych i starszych budynkach czyni je uniwersalnym rozwiązaniem do poprawy komfortu życia. Dzięki naszej wiedzy z powodzeniem realizujemy nawet najbardziej skomplikowany projekt związany z instalacją żaluzji zewnętrznych.

Czym są żaluzje zewnętrzne na wymiar?

Żaluzje fasadowe wykonane z lekkiego aluminium to jeden z najskuteczniejszych systemów kontroli światła słonecznego. Wpisują się we współczesne trendy architektoniczne, w których estetyka i nowatorski design idą w parze z wielowymiarową funkcjonalnością. Skutecznie chronią pomieszczenia przed nagrzewaniem latem, a zimą zabezpieczają budynek przed utratą ciepła. Zbudowane są z prowadnic, lameli i szyn dolnych. Ich wygląd cechuje minimalizm, dzięki czemu dobrze komponują się z budynkami w różnych stylach architektonicznych.

Żaluzje fasadowe na wymiar w Warszawie - zakres usług

Żaluzje zewnętrzne wykonywane są pod indywidualne zamówienie, dzięki czemu mogą być stosowane w różnych projektach oraz budynkach z oknami o niestandardowych wymiarach. Oferowane osłony przeciwsłoneczne są najwyższej jakości, trwałe i bezpieczne. Aby uniknąć błędów, wykonujemy pomiary bezpośrednio na miejscu u Klienta. Kolor osłon można dopasować do odcienia elewacji. Dzięki temu całość będzie tworzyć spójny i estetyczny wygląd.

Przeznaczenie żaluzji fasadowych

Żaluzje elewacyjne znajdują zastosowanie nie tylko w domach czy nowoczesnych budynkach mieszkalnych, ale również w biurowcach, witrynach sklepowych, siedzibach firm i budynkach użyteczności publicznej. Przemyślana konstrukcja pozwala na ich montaż na dużych oknach, drzwiach tarasowych, a nawet oknach narożnych. Skutecznie blokują ciepło i zapewniają poczucie prywatności. To sprawia, że są idealnym wyborem do miejsc pracy, przestrzeni relaksacyjnych lub pokoi dziecięcych.

Zadbaj o komfort w swoim domu z żaluzjami fasadowymi
Zamów osłony zewnętrzne na wymiar i popraw termoizolację budynku.
Zadzwoń: 690 813 813 Odwiedź salon

Żaluzje fasadowe na zamówienie w Warszawie i okolicach - sposób montażu

Żaluzje zewnętrzne można montować w budynkach będących w trakcie budowy, ale także w domach, które ten etap dawno mają za sobą. W wykończonych budynkach wykonujemy fasadowe żaluzje natynkowe z kasetą instalowaną bezpośrednio na elewacji. Obudowa i pokrywa rewizyjna odznaczają się bardzo dobrą wytrzymałością.

Zdaniem eksperta:

Montaż podtynkowy żaluzji nie zawsze można przeprowadzić. Należy zaplanować go już na etapie projektowania budynku. Wówczas kaseta umieszczana jest pod warstwą tynku, co sprawia, że osłona prezentuje się minimalistycznie i nowocześnie. Widocznym elementem pozostają jedynie lamele. Ten rodzaj instalacji zapobiega tworzeniu się mostków termicznych – mówi Daniel Koźniewski, właściciel firmy Plisy Okienne.
Daniel Koźniewski ekspert

Z jakich materiałów wykonane są żaluzje zewnętrzne? Dostępna kolorystyka

Lamele żaluzji antywłamaniowych wykonane są z aluminium, które podczas produkcji powlekane jest specjalnych polimerem. Dzięki temu odznaczają się dużą odpornością na warunki atmosferyczne. Nasi Klienci mogą wybrać odcień rolet zewnętrznych odpowiednio dopasowany do elewacji budynku. Lamele i kasety dostępne są w każdym kolorze z palety RAL. 

Sterowanie żaluzjami zewnętrznymi

Sterowanie żaluzjami zewnętrznymi jest bardzo proste – możemy podnosić, opuszczać i obracać kąt lameli, aby uzyskać pożądany efekt. W naszej ofercie dostępne są:

  • żaluzje fasadowe sterowane ręcznie – wyposażone są w mechanizm korbowy, umożliwiający ich podnoszenie, opuszczanie i kontrolowanie kąta nachylenia lameli;
  • żaluzje fasadowe sterowane elektrycznie – w miejscach gdzie montowane są osłony okienne o większych rozmiarach, sterowanie nimi za pomocą pilota jest zdecydowanie wygodniejsze i szybsze.

W jakich rozmiarach można zamówić żaluzje zewnętrzne?

Jako producent fasadowych żaluzji przeciwsłonecznych zapewniamy szeroki wybór rozmiarów. Bez względu na wielkość okna czy drzwi balkonowych jesteśmy w stanie wykonać osłony idealnie dopasowane. Gwarantujemy bardzo duże możliwości, jeśli chodzi o wymiar kaset: od 50 cm do 400 cm oraz wysokości do 400 cm.

Żaluzje fasadowe na terenie Warszawy - cena

Żaluzje zewnętrzne dostępne są w różnych wielkościach lameli i kształcie litery C lub Z. Koszt zakupu zależy przede wszystkim od wielkości okna, rodzaju montażu oraz sposobu sterowania. Jeśli szukasz osłon zewnętrznych na wymiar w Warszawie lub okolicach, zapraszamy do kontaktu.

Gdzie montujemy żaluzje zewnętrzne na zamówienie?

Naszą ofertę antywłamaniowych żaluzji fasadowych kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucji z Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Przykładowymi dzielnicami, w których wykonujemy usługi, są: UrsynówMokotówUrsusWłochyOchotaWilanów. Osłony okienne zamówić mogą także mieszkańcy: TarczynaNadarzynaPiasecznaGrodziska Mazowieckiego.

Jakie inne przesłony okienne na zamówienie oferujemy?

Jeśli poszukujesz stylowych, ale jednocześnie funkcjonalnych osłon okiennych wewnętrznych lub zewnętrznych, oferujemy wiele ciekawych rozwiązań, które pomogą ożywić każde wnętrze i zabezpieczyć je przed promieniami słonecznymi oraz wzrokiem sąsiadów. Oprócz żaluzji fasadowych realizujemy zamówienia także na aluminiowe rolety zewnętrzne oraz rolety materiałowerolety rzymskieplisy okiennerolety do okien dachowych, a także rolety typu dzień-noc i żaluzje. W celu ochrony przed owadami zamówić można u nas moskitiery na wymiar.

Butełka środku do mycia ram okiennych
Przy zakupie osłon okiennych plis, rolet rzymskich i moskitier płyn do mycia okien i ram gratis.

Promocja

Butełka środku do mycia ram okiennych

Plisy Okienne - kontakt Daniel Koźniewski Daniel - 690-813-813
Sprawdź promocje

Zamów bezpłatny pomiar i wycenę

Zadzwoń: 690-813-813